Mamy to czego potrzebujesz!

Dzięki temu, że jesteśmy firmą, która świetnie rozumie potrzeby naszych klientów, a także dzięki ambicji i pracowitości, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom współczesnego rynku.

We Collect
High Quality Leads

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravi.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku i działamy w branży internetowej. Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania, aby zadowolić naszych Klientów.

W swojej pracy, od początku kierowaliśmy się ku rozwiązaniom internetowym, których celem było wspomaganie zarządzania i logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach. Opieramy się na systemie w technologii SaaS, czyli System as a Service, który jest platformą typu ERP (Enterprise Resource Planning) i ma na celu pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni i wysoce wykwalifikowani specjaliści – programiści, analitycy i szkoleniowcy, dzięki którym idziemy coraz dalej po ścieżkach naszej kariery.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dostarczenie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, ale równie ważny jest dla nas kontakt z Klientem. W tej dziedzinie stawiamy głównie na profesjonalną obsługę opartą na konsultacjach i poradach od specjalisty w danej dziedzinie.

Naszą najlepszą reklamą, a zarazem potwierdzeniem jakości naszych usług, jest lista kluczowych klientów, którzy korzystają z programów stworzonych przez naszych specjalistów. A są to m.in.

  1. Zakład Urządzeń Kotłowych w Stąporkowie S.A, który korzysta z wdrożonego systemu wspierającego proces produkcyjny, obieg dokumentów, rozliczenia, integracje z systemem księgowym i innymi systemami zewnętrznymi.
  2. Milmex – stworzenie serwisu do zarządzania kamerami i strumieniami video.
  3. Unima 2000 S.A. – wdrożenie systemu dla działalności produkcyjno-budowlanej
  4. Nirox.nl – wdrożenie systemu dla firmy budowlano-usługowej.
  5. Sawox - stworzenie systemu dla wspierania procesów w firmie budowlanej
  6. Izotech - wdrożenie systemu dla wspierania procesów w firmie budowlanej