Usługi

Rozwiązania sieciowe (www)

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest dla nas satysfakcja naszego Klienta. Jesteśmy niezawodni w tworzeniu witryn internetowych.

Dzięki zespołowi utalentowanych ludzi, którzy z nami współpracują, nasze pole działania w tej dziedzinie jest naprawdę duże. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych strona internetowych czy też specjalistycznych aplikacji biznesowych od prozaicznych szat graficznych, poprzez integrację z innymi aplikacjami, aż do utrzymania już istniejących. Bardzo ważny jest dla nas stały kontakt z Klientem, dzięki czemu zarówno my mamy pełną wiedzę odnośnie jego oczekiwań, jak i on może dowiadywać się o postępach w pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy?

U nas to idzie w nierozłącznej parze. Dzięki zarówno naszemu systemowi pracy, jak i dzięki wielu fachowcom, współpraca z nami jest tylko korzyścią.

Marzysz o prowadzeniu swojego własnego portalu aukcyjnego, sklepu, portalu...?

Zgłoś się do nas! Z największym zaangażowaniem stworzymy dla Ciebie Twój wymarzony system aukcyjny, sklep lub też inny dowolnie wybrany przez Ciebie portal handlowy. Dzięki temu, w krótkim czasie będziesz w stanie kontrolować jak przebiegają transakcje na Twoich sklepowych kontach i doświadczysz tej samej radości, która towarzyszy nam za każdym razem kiedy dostrzegamy zadowolenie naszego Klienta po zakończonej realizacji.

Pozostałe nasze usługi

Oprogramowanie dedykowane

Jest to tworzenie oprogramowania powstające z myślą o konkretnym Kliencie lub mające służyć określonym celom.

Rozwiązania sieciowe (www)

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest dla nas satysfakcja naszego Klienta.

Aplikacje mobilne

Oprogramowanie mobilne iOS, Android i Windows Phone to tylko niektóre systemy mobilne, na które możemy stworzyć dopasowane oprogramowanie.

Outsourcing

Mamy możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obslugi przy pomocy aplikacji Windows lub web, a także integracji systemu ERP, CRM czy LMS.

Integracja systemów

Integracja ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania wszystkich bardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

Konsultacje technologiczne

Dzisiejszy rynek, wymaga od przedsiębiorców inwestowania w różnego rodzaju rozwiązania usprawniające pracę

AI

Uczenie maszynowe, sieci neuronowe

Have project in mind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut.