Usługi

Oprogramowanie dedykowane​

Jest czymś co bardzo sobie cenimy w naszej firmie. Jest to tworzenie oprogramowania powstające z myślą o konkretnym Kliencie lub mające służyć określonym celom. Bardzo ważna jest dla nas indywidualność i dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

W realizacji naszych celów, planów i założeń bardzo pomagają nam nasi specjaliści, którzy nie dość, że rozumieją Klienta, to jeszcze posiadają ogromny zasób wiedzy merytorycznej, często podpartej doświadczeniem.

Ponieważ jesteśmy młodą i ambitną kadrą, postawiliśmy sobie za cel, aby wiedzieć i znać dziedzinę, w której tworzymy dany projekt. Jest to nie tylko bardzo pomocne, ale również i ważne w przypadku tworzenia specjalistycznych projektów, ponieważ jesteśmy w stanie wyjść na przeciw oczekiwaniom naszego Klienta.

W dzisiejszych czasach, kluczem do sukcesu jest wyjście poza szablon. Niestety nieszablonowe pomysły potrzebują niestandardowych rozwiązań. Na szczęście nie jest to już problemem.

Rozwiązania szyte na miarę

Dla grupy klientów o indywidualnych wymaganiach tworzymy aplikacje, gdzie zastosowanie już istniejących rozwiązań nie jest wystarczające. Wynika to przede wszystkim ze złożoności i specyfiki funkcjonowania danego podmiotu.

Aby uzyskać system, który będzie idealnie dopasowany do danego klienta, konieczne jest stworzenie aplikacji od podstaw, czyli zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie. Dzięki takim działaniom, mamy doskonałą możliwość zaawansowanej analizy potrzeb klienta co jest kluczową kwestią w tworzeniu niezawodnych rozwiązań. Proponujemy kompleksową obsługę Klienta od analizy potrzeb, poprzez wykonanie i wdrożenie opracowanej aplikacji czy też serwisu, do stałej obsługi i opieki serwisowej. Dostarczamy klientom kompletny produkt, które ma spełnić ich wszystkie ich oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów.

Aplikacje dedykowane tworzymy w oparciu o dokładną analizę potrzeb klienta i jego grupy docelowej.
Dzięki temu możemy zaproponować skuteczne narzędzia biznesowe tam, gdzie nie możliwości skorzystania z dostępnych na rynku narzędzi uniwersalnych.
Nasze doświadczenie pozwala nam trafnie pomagać klientom w określeniu ich potrzeb.

Pozostałe nasze usługi

Oprogramowanie dedykowane

Jest to tworzenie oprogramowania powstające z myślą o konkretnym Kliencie lub mające służyć określonym celom.

Rozwiązania sieciowe (www)

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest dla nas satysfakcja naszego Klienta.

Aplikacje mobilne

Oprogramowanie mobilne iOS, Android i Windows Phone to tylko niektóre systemy mobilne, na które możemy stworzyć dopasowane oprogramowanie.

Outsourcing

Mamy możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obslugi przy pomocy aplikacji Windows lub web, a także integracji systemu ERP, CRM czy LMS.

Integracja systemów

Integracja ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania wszystkich bardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

Konsultacje technologiczne

Dzisiejszy rynek, wymaga od przedsiębiorców inwestowania w różnego rodzaju rozwiązania usprawniające pracę

AI

Uczenie maszynowe, sieci neuronowe

Have project in mind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut.