Usługi

Integracja systemów​

Integracja systemów którą Ci proponujemy, ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania wszystkich bardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

Aplikacja ta jest również konieczna w przypadku gdy dane Państwa firmy znajdują się w wielu lokalizacjach i przez to np. pracownicy zmuszeni są wprowadzać je wielokrotnie. Pochłania to mnóstwo czasu i mogą pojawić się błędy, podczas gdy taki pełny wgląd ma ogromne znaczenie na produktywność firmy.
Dzięki naszym systemom, Klient może być również spokojny o bezpieczeństwo i ochronę informacji.

Nasz zakres działania skierowany jest zatem na rzecz rozwoju i pomocy firmom w integracji ich systemów. Zespół naszych specjalistów, bazując na technologiach takich jak PHP, Java czy .Net, jest w stanie stworzyć dla Państwa aplikacje szybkie, efektywne i skutecznie poprawiające Wasz komfort pracy.

Dodatkowo, nasi specjaliści przygotowali rozwiązanie dla firm, które ułatwi dostęp do wszystkich danych dla obecnych posiadaczy takich aplikacji. Polega to na zintegrowaniu wbudowanych już systemów z tak zwanym „third – party” rozwiązaniem, za pomocą wielu różnych API. Dzięki temu nie tylko nasi nowi Klienci mogą cieszyć się wygodnym rozwiązaniem dostępu do swoich danych. Do integracji takich usług, najczęściej oferowane przez nas aplikacje to m.in. Back – end Integration Services, Web Services, Integracja API czy Integracja Danych.

Pozostałe nasze usługi

Oprogramowanie dedykowane

Jest to tworzenie oprogramowania powstające z myślą o konkretnym Kliencie lub mające służyć określonym celom.

Rozwiązania sieciowe (www)

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest dla nas satysfakcja naszego Klienta.

Aplikacje mobilne

Oprogramowanie mobilne iOS, Android i Windows Phone to tylko niektóre systemy mobilne, na które możemy stworzyć dopasowane oprogramowanie.

Outsourcing

Mamy możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obslugi przy pomocy aplikacji Windows lub web, a także integracji systemu ERP, CRM czy LMS.

Integracja systemów

Integracja ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania wszystkich bardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

Konsultacje technologiczne

Dzisiejszy rynek, wymaga od przedsiębiorców inwestowania w różnego rodzaju rozwiązania usprawniające pracę

AI

Uczenie maszynowe, sieci neuronowe

Have project in mind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut.