Integracja systemów

Integracja systemów którą Ci proponujemy, ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania  wszystkich bardziej  skomplikowanych systemów informatycznych.


Aplikacja ta jest również konieczna w przypadku gdy dane Państwa firmy znajdują się w wielu lokalizacjach i przez to np. pracownicy zmuszeni są  wprowadzać je wielokrotnie. Pochłania to mnóstwo czasu i mogą pojawić się błędy, podczas gdy taki pełny wgląd ma ogromne znaczenie na produktywność firmy.
Dzięki naszym systemom, Klient może być również spokojny o bezpieczeństwo i ochronę informacji.

Nasz zakres działania skierowany jest zatem na rzecz rozwoju i pomocy firmom w integracji ich systemów. Zespół naszych specjalistów, bazując na technologiach takich jak PHP, Java czy .Net, jest w stanie stworzyć dla Państwa aplikacje szybkie, efektywne i skutecznie poprawiające Wasz komfort pracy.

Dodatkowo, nasi specjaliści przygotowali rozwiązanie dla firm, które ułatwi dostęp do wszystkich danych dla obecnych posiadaczy takich aplikacji. Polega to na zintegrowaniu wbudowanych już systemów z tak zwanym „third – party” rozwiązaniem, za pomocą wielu różnych API. Dzięki temu nie tylko nasi nowi Klienci mogą cieszyć się wygodnym rozwiązaniem dostępu do swoich danych.
Do integracji takich usług, najczęściej oferowane przez nas aplikacje to m.in. Back – end Integration Services, Web Services, Integracja API czy Integracja Danych.