Nasze usługi

Jest to tworzenie oprogramowania powstające z myślą o konkretnym Kliencie lub mające służyć określonym celom.
więcej
Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest dla nas satysfakcja naszego Klienta.
więcej
Oprogramowanie mobilne iOS, Android i Windows Phone to tylko niektóre systemy mobilne, na które możemy stworzyć dopasowane oprogramowanie.
więcej
Mamy możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obslugi przy pomocy aplikacji Windows lub web, a także integracji systemu ERP, CRM czy LMS.
więcej
Integracja ma na celu ułatwić dostęp oraz zwiększyć swobodę korzystania wszystkich bardziej skomplikowanych systemów informatycznych.
więcej
Dzisiejszy rynek, wymaga od przedsiębiorców inwestowania w różnego rodzaju rozwiązania usprawniające pracę
więcej

IdeaLogic - Twój pomysł na przyszłość

Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy i stawiamy coraz wyższe wymagania.


W swojej pracy, od początku kierowaliśmy się ku rozwiązaniom internetowym, których celem było wspomaganie zarządzania i logistyka
w małych i średnich przedsiębiorstwach. Opieramy się na systemie w technologii SaaS, czyli System as a Service, który jest platformą typu ERP (Enterprise Resource Planning) i ma na celu pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni i wysoce wykwalifikowani specjaliści – programiści, analitycy
i szkoleniowcy, dzięki którym idziemy coraz dalej po ścieżkach naszej kariery.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dostarczenie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, ale równie ważny jest dla nas kontakt z Klientem. W tej dziedzinie stawiamy głównie na profesjonalną obsługę opartą na konsultacjach i poradach od specjalisty w danej dziedzinie.
Umowa na podwykonawstwo informatycznego systemu dla Polskiej Organizacji Turystycznej. Projekt prowadzony w metodologii PRINCE 2.
Uruchomienie pricebooka
[ 10 Stycznia 2013]
HotelPRO na targach HORECA
[ 2 Listopada 2012]
HORECA 14-16 listopada w Krakowie! Największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce: co roku na powierzchni ponad 7 tys. m2 spotyka się w...
© Copyright IdeaLogic KRAKÓW 2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie NetSoftware »