CMS

System PlusCMS jest modułowym systemem zarządzania treścią serwisów CMS.  System jest autorskim projektem opracowanym przez Naszą firmę co gwarantuje niespotykaną na rynku elastyczność i możliwość adaptacji do wymagań klienta. Podstawową zaletą systemu Plus CMS jest intuicyjność i wręcz dziecinna łatwość obsługi serwisu opartego na tym systemie.
 

Serwis WWW złożony z "klocków"


System PlusCMS w całości ma budowę modułową co pozwala budować serwis podobnie jak z klocków. Poszczególne elementy można włączyć lub wyłączyć zmieniając funkcjonalność serwisu. PlusCMS zawiera min. moduły: aktualności, galeria, sklep, wyszukiwanie, filtr wyszukiwania, forum, sonda, licznik, kalendarz itp. Jeżeli funkcjonalność serwisu tego wymaga istnieje możliwość stworzenia modułu dedykowanego lub modyfikacji już istniejącego elementu systemu zgodnie z wymaganiami serwisu.
 

Prostrota obsługi


W większości systemów zarządzania treścią, zmiany na stronie wykonuje się w formularzach, w niczym nie przypominających serwisu na jaki wstawiamy teksty. U Nas, po zalogowaniu w panelu administracyjnym serwisu, klient widzi ten sam serwis wzbogacony o linki edycyjne do poszczególnych pól. Po kliknięciu np. w edycję wiadomości, otwiera się okienko ze skryptem imitującym działanie popularnych edytorów tekstu gdzie można wpisać tekst, sformatować go, lub już sformatowany np. z innej strony, lub z Worda. Po kliknięciu „zapisz” od razu widzimy zmianę w miejscu gdzie ma się znajdować.System posiada też bardzo łatwą w obsłudze galerię zdjęć – gdzie do albumu możemy dołożyć jednocześnie nawet kilkadziesiąt zdjęć o dowolnej wielkości, a system odpowiednio je przeskaluje i skompresuje, a także wybrać sposób prezentacji na stronie.
 

E-sklep


Moduł sklepowy pozwala w łatwy sposób obsługiwać nawet bardzo rozbudowane sklepy internetowe.  System pozwala na dowolne konfigurację atrybutów danego towaru, a później przeszukiwanie i filtrowanie kategorii względem nich. Zamawianie dla klientów zalogowanych i (opcjonalnie) dla niezalogowanych pozwala klientowi na prosty sposób w 3 krokach, a także śledzenie statusu zamówienia przez klienta.  Istnieje możliwość podpięcia dowolnych płatności internetowych. Dodatkowo istnieje możliwość integracji sklepu z Państwa kontem w serwisie Allegro.pl i jednym kliknięciem wystawienia towaru ze sklepu jako aukcji internetowej.
 

By było łatwiej


Stawiamy na prostotę obsługi oraz funkcjonalność. Każdy serwis jest inny, każdy klient inaczej chce zorganizować swój sklep/portal – dlatego standardowe rozwiązania rzadko się sprawdzają. Elastyczność i możliwość dowolnego dostosowania systemu do wymagań projektu stawia Nasz produkt w czołówce rozwiązań systemów CMS.