Ogloszenia

 
                                                

  .NET Developer
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Jesteśmy na rynku od 2009 roku i działamy w branży internetowej. Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania, aby zadowolić naszych Klientów.
W swojej pracy, od początku kierowaliśmy się ku rozwiązaniom internetowym, których celem było wspomaganie zarządzania i logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach. Opieramy się na systemie w technologii SaaS, czyli System as a Service, który jest platformą typu ERP (Enterprise Resource Planning) i ma na celu pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni i wysoce wykwalifikowani specjaliści – programiści, analitycy i szkoleniowcy, dzięki którym idziemy coraz dalej po ścieżkach naszej kariery.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dostarczenie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, ale równie ważny jest dla nas kontakt z Klientem. W tej dziedzinie stawiamy głównie na profesjonalną obsługę opartą na konsultacjach i poradach od specjalisty w danej dziedzinie.


Opis stanowiska:
Spółka Idealogic sp. z o.o. szuka programistów do realizacji wybranych prac programistycznych w projekcie „Opracowanie systemu analizy przestrzennego ruchu obiektów poprzez realizację prac badawczo-rozwojowych przez firmę Idealogic i jej partnera” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Działanie 2.2: Wsparcie komercjalizacji badań naukowych, schemat A: Projekty badawcze.
Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie innowacyjnego systemu informatycznego do zarządzania i lokalizacji obiektów w obszarach zamkniętych oraz zestawu narzędzi do analizy ruchu obiektów opartych na najnowocześniejszych standardach pracy RTLS, w zakresie komunikacji i identyfikacji radiowej Wi-Fi. Planowany system będzie mógł być samodzielnie działającą aplikacją u potencjalnego klienta. Cel projektu zrealizowany będzie poprzez opracowanie prototypu aplikacji służącej do przestrzennej lokalizacji obiektów, a także narzędzi analitycznych z mechanizmami wnioskowania.
Projektowany system będzie systemem działającym w czasie rzeczywistym (RTLS), który będzie bardzo dokładnie lokalizował obiekty (osoby, narzędzia, urządzenia), przy użyciu sieci infrastruktury Wi-Fi. Lokalizacja i śledzenie poprzez sieć bezprzewodową będzie się odbywać poprzez specjalnie opracowane oprogramowanie pozwalające na lokalizacje osób i obiektów w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie komunikuje się poprzez standardową sieć Wi-Fi w czasie rzeczywistym z lokalizatorem TAG z rozstawionych odbiorników/nadajników Wi-Fi przetwarzanie go i wysyłanie poprzez routery do serwera centralnego. Precyzyjne dane po trafieniu na serwer zostaną poddane analizie w oparciu o technologie stworzoną w ramach projektu.
Szukamy pracowników do zespołu, który będzie odpowiedzialny za zrealizowanie części prac programistycznych w ramach ww. projektu.
Zespół  będzie odpowiedzialny za:
·        Zaprojektowanie interfejsu użytkownika - zbudowany zostanie pełny prototyp interfejsu użytkownika, opisane zostaną funkcjonalności.
·        Testy prototypu zbudowanego systemu. Sprawdzenie zgodności projektu z zaimplementowanym systemem. Dokonanie poprawek niezgodności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów webowych w technologii .NET
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość technologii .NetFramework
  • Mile widziana znajomość serwera IIS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
 
Aplikacje proszę przesyłać na adres rekrutacja@idealogic.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.