Jak pracujemy

Po pierwsze – jakość!


Po drugie jakość i po trzecie jakość..


Dzięki temu, że jesteśmy firmą, która świetnie rozumie  potrzeby naszych klientów, a także dzięki ambicji i pracowitości, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom  współczesnego rynku.  Każdy z naszych pracowników dokłada wszelkich starań, aby nasze procesy i metody były jak najbardziej jasne i przejrzyste. Przynależymy do najlepszej branży przemysłowej i naszym zadaniem jest dostarczenie wyników jak najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. W trakcie naszej współpracy bez najmniejszych obaw możesz skoncentrować się na prowadzeniu swojej firmy – my zajmiemy się resztą.


Nasze projekty


Przez tych kilka lat udało nam się zaistnieć na rynku. Zrobiliśmy mnóstwo projektów i systemów, które wdrożyliśmy do firm, aby ułatwić im pracę i z których korzystają do dzisiaj. Zaufało nam bardzo wiele ogromnych korporacji z czego jesteśmy dumni, bo zaufanie ze strony klientów i ich zadowolenie po zakończonej współpracy są dla nas najważniejsze. Wszystkie te projekty różniły się między sobą zarówno dziedziną jak i czasem potrzebnym do ich przygotowania, jednak dla nas dostarczenie najwyższej jakości usług w jak najkrótszym czasie to sprawa pierwszorzędna.


Jak to u nas działa?


Bardzo prosto. Opracowanie takiego systemu dla danego przedsiębiorstwa nosi nazwę Cykl życia systemu (ang. Business system life cycle), który dzielimy na kilka etapów:
 
  1. Zbieramy wszystkie potrzebne nam informacje i planujemy strategię
  2. Analizujemy  detale  specyfikacji
  3. Projektujemy prototyp
  4. Budujemy wstępną wersję, którą poddajemy naszym Klientom do zatwierdzenia
  5. Kompletujemy niezbędną dokumentację, uwzględniając dokumentację programów, dokumentację dla użytkownika oraz dokumentację dla administratora systemu
  6. Testujemy dany system
  7. Eksploatujemy go na rynku

Dzięki takiemu systemowi mamy możliwość pełnej kontroli jakości wydawanego przez nas systemu. Mając na względzie dobro i zadowolenie naszego Klienta, jesteśmy w stanie sukcesywnie dokonywać zmian w programie, takich jak dodanie nowych funkcji lub usuwanie powstałych już błędów.

Dodatkowo, aby usprawnić pracę i komunikację w firmach naszych Klientów, do każdego projektu dołączamy specjalnie opracowany plan działania, którego celem jest zagwarantowanie pełnej jasności i klarowności m.in w ocenie postępów i realizacji celów.