O IdeaLogic

Jesteśmy na rynku od 2009 roku i działamy w branży internetowej. Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy

i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania, aby zadowolić naszych Klientów.


W swojej pracy, od początku kierowaliśmy się ku rozwiązaniom internetowym, których celem było wspomaganie zarządzania i logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach. Opieramy się na systemie w technologii SaaS, czyli System as a Service, który jest platformą typu ERP (Enterprise Resource Planning) i ma na celu pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni i wysoce wykwalifikowani specjaliści – programiści, analitycy i szkoleniowcy, dzięki którym idziemy coraz dalej po ścieżkach naszej kariery.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dostarczenie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, ale równie ważny jest dla nas kontakt z Klientem. W tej dziedzinie stawiamy głównie na profesjonalną obsługę opartą na konsultacjach i poradach od specjalisty w danej dziedzinie.

Naszą najlepszą reklamą, a zarazem potwierdzeniem jakości naszych usług, jest lista kluczowych klientów, którzy korzystają z programów stworzonych przez naszych specjalistów. A są to m.in.
 
 1. Zakład Urządzeń Kotłowych w Stąporkowie S.A, który korzysta z wdrożonego systemu wspierającego proces produkcyjny, obieg dokumentów, rozliczenia, integracje z systemem księgowym i innymi systemami zewnętrznymi.
   
 2. Milmex –  stworzenie serwisu do zarządzania kamerami i strumieniami video.
   
 3. Unima 2000 S.A. – wdrożenie systemu dla działalności produkcyjno-budowlanej
   
 4. Nirox.nl – wdrożenie systemu dla firmy budowlano-usługowej.
   
 5. Sawox - stworzenie systemu dla wspierania procesów w firmie budowlanej
   
 6. Izotech - wdrożenie systemu dla wspierania procesów w firmie budowlanej